İletişim: 0212 438 09 54

Hizmetler

2009 yılında kurulan Net Kurumsal Catering, her geçen yıl üretim ve faaliyet potansiyelini arttırarak şuan catering sektöründeki lider catering firmalarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Özellikle taşıma yemek için dağıtım yelpazesini genişleterek, taşıma yemekte rakipsiz konuma gelmiştir. Bunun yanında geliştirdiği sektörlere özel menü ve hizmet konseptiyle esnek hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu sebeple İstanbul ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin önemli illerinde aktif faaliyet gösteren bir catering firması haline gelmiştir. Sektörlere özel catering hizmeti anlayışına adapte olmak amacıyla üretim kapasitesi 1500 kişiyi geçmeyen butik mutfaklarda hizmet vererek, müşterilerine ev yemeği tadında catering hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

catering hizmeti

Üretim Yerlerine Göre Catering Hizmetleri

1- Kendi Mutfaklarımızda Yemek Üretimi: Yemekler kendi mutfaklarımızda üretilir ve yemek saatinden önce yemek saatinde ısıtılmış olarak hazır olacak şekilde taşımalı olarak müşterilere iletilir. Farklı yerlere konuşlandırdığımız mutfaklarımız sayesinde yemekler uzun bir yoldan gelmeden, özelliğini ve lezzetini kaybetmeden sunulur.

2- Sizin Mutfağınızda Yemek Üretimi: Özellikle belirli bir sayının üzerindeki ve yemek üretimi için yeterli koşulların sağlandığı firmalarda, tüm ekipman ve personeller tarafımızdan karşılanacak şekilde coğrafi herhangi bir sınırlama gözetmeksizin catering hizmeti verilir. Yemekler sizin mutfağınızda tarafımızdan üretilir ve sizlere sıcak ve taze bir yemek sunulur.

3- Başka Bir Catering Firmasında Yemek Üretimi: Bu hizmet türümüz İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli illeri dışında catering hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için yine sizin talepleriniz doğrultusunda açılmış hizmet türümüzdür. Net Kurumsal kalitesinde hizmet almak istiyor fakat istemiş olduğunuz bölgeye taşıma yemek hizmetimiz yok ise bize göstereceğiniz catering firmasına kendi standartlarımızı, menülerimizi ve tedarikçilerimizi uygulatarak size hizmet verebiliyoruz.

Sektörlere Özel Catering Hizmeti

1- Ağır Sanayi Çalışanlarına Özel Catering Hizmeti: Bu hizmet çeşidi, özellikle zehirlenme vakalarının önüne geçmek amacıyla oluşturduğumuz hizmet çeşididir. Müşterilerin menüleri sektörlerine özel zorluklara göre, kalori değerleri kıstasları da göz önüne alınarak hazırlanır. Sadece ağır sanayi çalışanlarına özel yemek üretimi yapan mutfağımız sayesinde müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarıyoruz.

2- İnşaat Çalışanlarına Özel Catering Hizmeti: Bu hizmet türümüz, inşaat sektörüne özel zorlukların önüne geçmek amacıyla oluşturduğumuz hizmet çeşididir. İnşaat sektöründe, inşaat başlangıcında bir yemekhanenin olmayışı, şantiye alanında yemek hizmetindeki İSG kriterleri, inşaat firmalarının yemek hizmeti alırken karşılaşabileceği olası problemlerin önüne geçmek amacıyla yalnızca şantiye yemek hizmeti üzerine profesyonelleşmiş ekibimiz sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

3- Ofis Çalışanlarına Özel Catering Hizmeti: Bu hizmet çeşidimiz, en yaygın olarak talep edilen hizmet çeşidi olup; menüler ofis çalışanlarının genel isteklerine göre yine kalori değerleri göz önüne alınarak hazırlanır.

4- Hastanelere Özel Catering Hizmeti: Hastanelere özelleşmiş menülerle hazırlamış olduğumuz hizmet konsepti sayesinde hastanelerde diyet menüleri vb. hizmet verebilmekteyiz.

5- Öğrencilere Özel Catering Hizmeti: Öğrencilerin istekleri ve sağlıklı beslenmeleri göz önüne alınarak hazırlanmış öğrenci menüleri, okullarda başarılı bir catering hizmeti verebilmemize olanak sağlıyor.

yemek hizmeti